top of page

Fri, 19 Jan

|

Oświęcim

Trasa promująca cz.1 Styczeń 2024 Oświęcim

Kameralna prelekcja w miejskiej bibliotece publicznej

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Trasa promująca cz.1 Styczeń 2024 Oświęcim
Trasa promująca cz.1 Styczeń 2024 Oświęcim

Time & Location

19 Jan 2024, 17:00 – 18:20

Oświęcim, Oświęcim, Polska

About the event

Biblioteka wspomina:

Facbook : Miejska Biblioteka Publiczna w Oświęcimiu Galeria Książki

19 stycznia  ·

18 stycznia gościliśmy w Bibliotece Macieja Młynarczyka, autora książki "Idę, słuchając życia", który podzielił się z nami swoimi niezwykłymi doświadczeniami z samotnej pieszej wędrówki szlakiem Santiago de Compostela.

Relację ze spotkania przeczytacie na naszej stronie:

18 stycznia mieliśmy zaszczyt gościć w naszej Bibliotece Macieja Młynarczyka, autora książki "Idę, słuchając życia", który podzielił się z nami swoimi niezwykłymi doświadczeniami z samotnej pieszej wędrówki szlakiem Santiago de Compostela.

Maciej Młynarczyk opowiadał o swojej wędrówce po północno-zachodniej Hiszpanii, pokonując dystans 860 kilometrów, z czego większość trasy przebył nocą. Opowieści o noclegach w niezwykłych miejscach takich jak stare jaskinie, wzbudzały podziw i ciekawość. Autor podkreślił, jak ważna w tej podróży była dla niego możliwość słuchania siebie i obserwowania zachodzących w nim przemian.

Efektem tej wyjątkowej podróży jest pierwsza książka Macieja Młynarczyka, pełna inspirujących myśli i wniosków. Książka zaczyna się od słów, które mogą być przewodnikiem dla każdego z nas: "Im więcej oddanych serc jest blisko waszego serca, tym łatwiej brnąć do przodu, pokonywać samotność i czas".

Po prezentacji odbyła się sesja pytań, podczas której dowiedzieliśmy się o planach wydawniczych autora, jego współpracy z znanym podróżnikiem Markiem Kamińskim, o jego zawodzie sztukatora a także o podróżowaniu, które jak podkreślił, jest jego życiową drogą. Spotkanie z Maciejem Młynarczykiem było nie tylko okazją do poznania historii autora, ale również do zrozumienia, jak ważne w życiu jest podążanie za swoją pasją i słuchanie własnego serca.

Dziękujemy Maciejowi Młynarczykowi za podzielenie się swoją historią i wszystkim uczestnikom za tworzenie wyjątkowej atmosfery spotkania.

źródło:

http://mbp-oswiecim.pl/relacja-ze-spotkania-z-maciejem-mlynarczykiem/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3OMqeN3wNpYpgGJ2njAjw_JF_DpgJGvqrC66bvsk9H2H2z0LN0GaetAxQ_aem_AZX9yZ6V-8FMfijeAa9B1cYp0fe_HlBCp4ndaJhstxtnC2V-FfoYvQWkrAmDCg-wwu7Aka3nIzdsnbAWv0pu9cEW

Share this event

bottom of page