top of page

Tue, 23 Jan

|

Kędzierzyn-Koźle

Trasa promująca cz.1 Styczeń 2024 Kędzierzyn - Koźle

Wzruszające chwile gdy na widowni znajome twarze

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Trasa promująca cz.1 Styczeń 2024 Kędzierzyn - Koźle
Trasa promująca cz.1 Styczeń 2024 Kędzierzyn - Koźle

Time & Location

23 Jan 2024, 18:00 – 19:50

Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, Polska

About the event

Spotkanie podróżniczo-motywacyjne z Maciejem Młynarczykiem

Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na spotkanie podróżniczo-motywacyjne z Maciejem Młynarczykiem pn. "Idę, słuchając życia. Prawdziwa historia". Odbędzie się ono w Domu Kultury "Chemik" 23 stycznia o godz. 18.

Maciej Młynarczyk pochodzi Kędzierzyna-Koźla. Obecnie jest mentorem i mówcą motywacyjnym. Kocha podróże i ciągle gna w nieznane. Ważne jest dla niego inspirowanie ludzi do tego, by nie rezygnowali ze swoich marzeń, które często mają na wyciągnięcie ręki.

Jego prelekcja "Idę, słuchając życia" to mocno inspirująca i motywująca historia, która wydarzyła się naprawdę. Maciej Młynarczyk postanowił wyruszyć w samotną pieszą wędrówkę. Pokonał 860 km na trasie do Santiago de Compostela. W tym hiszpańskim mieście znajduje się słynne miejsce kultu, związane ze św. Jakubem Większym, jednym z dwunastu apostołów Jezusa Chrystusa.

Wędrował tylko nocą, a żeby było ciekawiej, to na nocleg wybierał przypadkowe miejsca. Podczas wędrówki zaczął docierać do swojego wnętrza i zauważył jego przemianę. A gdy tylko odnajdywał porozumienie z samym sobą, wtedy zaczynał zwracać coraz większą uwagę na to, że jego wędrówka w głąb siebie pomogła mu lepiej zrozumieć sens własnego istnienia. Tymi przemyśleniami chce się podzielić ze słuchaczami.

źródlo:

https://www.lokalna24.pl/artykul/18152,spotkanie-podrozniczo-motywacyjne-z-maciejem-mlynarczykiem

https://www.kedzierzynkozle.pl/pl/wydarzenie/ide-sluchac-zycia-spotkanie-podrozniczo-motywacyjne-z-maciejem-mlynarczykiem

Share this event

bottom of page