top of page

Mon, 27 May

|

Busko-Zdrój

Premiera

Nie przegap

Rejestracja została zakończona
Sprawdź inne wydarzenia
Premiera
Premiera

Time & Location

27 May 2024, 17:00 – 18:30 BST

Busko-Zdrój, 28-100 Busko-Zdrój, Polska

About the event

Zaproszenie na Spotkanie Autorskie“Idę, Słuchając Życia”

Drodzy Czytelnicy,

Serdecznie zapraszam Was na wyjątkowe spotkanie autorskie, które odbędzie się w ramach trasy promującej moją najnowszą książkę, zatytułowaną “Idę, Słuchając Życia”. 

To opowieść, która przeniesie Was w podróż do własnego wnętrza oraz pozwoli wam odkryć własną duszę, odkrywając przy tym  tajemnice naszego istnienia, jak równierz pokarze nam jak ważne w naszym życiu są nasze marzenia i cele, które kształtują nasze życie.

O czym jest “Idę, Słuchając Życia”?

Ta mocno inspirująca i motywująca książka opowiada historię bohatera, który wyrusza w podróż do Satniago De Compostella, pokonuje tą drogę w samotności oraz większość drogi pokonuje idąc tylko w nocy, robi to  aby odkryć swoje prawdziwe przeznaczenie przy wyostrzonych zmysłach które dzięki niebywałej nocnej ciszy pozwalają mu wejść w głeboki stan skupienia.

 To opowieść o odwadze, poszukiwaniu sensu życia i odkrywaniu własnych korzeni. Przygoda, która poruszy nie tylko fanów podróży, ale przede wszystkim tych, którzy pragną zrozumieć siebie i znaleźć cel swojego istnienia.

Dane spotkania:

  • Data: 27maja 2024
  • Godzina: 18:00
  • Miejsce: Aleja Adama Mickiewicza 22, 28-100 Busko-Zdrój .                                                                                                                                                                                                                                                                   Co Was czeka?
  • Spotkanie z autorem: Poznacie mnie osobiście, będziemy rozmawiać o książce, inspiracjach i procesie twórczym.
  • Czytanie fragmentów: Przeczytam Wam wybrane fragmenty z “Idę,Słuchając Życia”.
  • Pytania i dyskusja: Będziecie mieli okazję zadać pytania, podzielić się swoimi przemyśleniami i doświadczeniami.
  • Wspólne zdjecia :-)                                                                                                                                                                                                                                                                                        Nie ważne, czy jesteście młodzi czy starsi – “Idę, Słuchając Życia” jest dla dla Was!                                                                                 Zapraszam serdecznie do wspólnego odkrywania tajemnic życia i podróży w głąb siebie.

Share this event

bottom of page